belépés
hírlevél
regisztráció
szakértőnk válaszol
Betűméret:

Munkatársaink

MOKK munkatársak

 

Igazgató:
Nagy Magdolna
nagy.magdolna@skanzen.hu

Főtanácsadó: 
Káldy Mária
kaldym@gmail.com

Fejlesztési osztályvezető:
Pacsika Márton
pacsika.marton@skanzen.hu

Adminisztrációs és pénzügyi munkatárs:
Spanisberger Ágnes
spanisberger.agnes@skanzen.hu

Koordinátori hálózati munkatárs:
Szunogh Matild
szunyogh.matild.mokk@gmail.com

Kutatási és módszertani munkatárs:
Sziray Zsófia
sziray.zsofia@skanzen.hu

Marketing, kommunikációs és disszeminációs szakértő:
Kajári Gabi
kajari.gabi@skanzen.hu
kajari.gabi.mokk@gmail.com
 
Marketing és kommunikációs munkatárs, Múzeumok Őszi Fesztiválja programkoordinátor:
Rudolf Eszter
rudolf.eszter@skanzen.hu

Oktatási csoportvezető:
Magyari Katalin
magyari.katalin@skanzen.hu 

Oktatásszervező, felnőttképzési szakmai vezető:
Zádor Viktória
zador.viktoria@skanzen.hu

Oktatásszervezők:

Eichorn Tünde
eichorn.tunde@skanzen.hu
 
Gyuricza Andrea 
gyuricza.andrea@skanzen.hu
 
Illyés Viktória
illyes.viktoria@skanzen.hu

Stiegler Mónika
stiegler.moni@skanzen.hu

Szikla Fruzsina
szikla.fruzsina@skanzen.hu

Tartalomszolgáltatási és tudománykommunikációs munkatárs:
Milbich Andrea
milbich.andrea@skanzen.hu
 

"Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek" EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 projekt

A projekt 2020. október 31-én lezárult.

Projektmenedzser: Nagy Magdolna

Szakmai vezető (A mi múzeumunk): dr. Bereczki Ibolya

Szakmai megvalósítók (A mi múzeumunk, múzeumi komponens, MOKK): itt érhetők el

Feladatainkat a Múzeumi Koordinátori Hálózat tagjainak közreműködésével végeztük.

 

„Cselekvő közösségek – aktív közösségi szerepvállalás” EFOP-1.3.1-15-2016-00001 projekt

A projekt lezárult 2019. szeptember 15-én.

Szakmai vezető: dr. Arapovics Mária

Projektmenedzser: Lukács László

Szakmai megvalósítók (MOKK): itt érhetők el

Feladatainkat a Mentorhálózat tagjainak közreműködésével végeztük.

 

 

 

 

 

 

tovább
 →